See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie - Zakup pomocy dydaktycznych – Laboratorium i sala rozrodu małych zwierząt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Laboratorium i sala rozrodu małych zwierząt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZSP.S.342-13/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001