2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa wirników silnika LKF 450
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest naprawa wirników silnika LKF 450. Szczegółowy Opis Przedmiotu zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 649510-2025
Interne Kennung: OI.240.2110.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0005
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Szczegółowe zasady skorzystania z prawa opcji zostały opisane w § 3 wzoru umowy.