758422-2025 - Ergebnis
Niederlande – Spielplatzausrüstungen – Leveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Ridderkerk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Ridderkerk
BeschreibungHet uit te voeren werk is verdeeld over diverse wijken binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Ridderkerk. Het betreffen circa 15 speellocaties per jaar. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen. • De inschrijver dient natuurlijk uitziende speel- en sporttoestellen, die op gaan in de natuur en omgeving, te kunnen leveren en plaatsen (natuurlijke houten toestellen). • De inschrijver dient speel- en sporttoestellen met een zowel traditioneel als eigentijds, uitdagend en vernieuwend karakter te kunnen leveren en plaatsen (innovatief en educatief), zoals metalen en/of kunststof toestellen. De vormgeving van de toestellen refereert op een creatieve wijze zowel aan een eigentijds als aan een vernieuwend concept. De toestellen en de materiaalkeuze komen overeen met zowel herkenbare vormen, als ontwerpen met uitdagende styling en opvallend kleurgebruik.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
LosLOT-0000
TitelLeveren en plaatsen speel-en sporttoestellen
BeschreibungZie hoofdopdracht
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsoptie paragraaf 3.3.2 van de aanbestedingsleidraad.