758459-2025 - Wettbewerb
Polen – Biomedizinische Geräte – DFP.271.245.2025.EP Dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej (System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny), Aparat do oceny jakości i długości bibliotek, Mikroskop Fluorescencyjny, Stacja pipetująca) wraz instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.245.2025.EP Dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej (System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny), Aparat do oceny jakości i długości bibliotek, Mikroskop Fluorescencyjny, Stacja pipetująca) wraz instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej (System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny), Aparat do oceny jakości i długości bibliotek, Mikroskop Fluorescencyjny, Stacja pipetująca) wraz instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungDFP.271.245.2025.EP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungSystem do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny) - 1 sztuka
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungAparat do oceny jakości i długości bibliotek - 1 sztuka
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungMikroskop Fluorescencyjny z oprogramowaniem Fluorescencyjnej Hybrydyzacji In Situ (FISH) - 1 sztuka
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungStacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR - 1 sztuka
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör