758501-2025 - Ergebnis
Niederlande – Baumpflege – 250053GDD Raamovereenkomst inzet uren t.b.v. boomonderhoud Dordrecht
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel250053GDD Raamovereenkomst inzet uren t.b.v. boomonderhoud Dordrecht
BeschreibungBinnen de gemeente Dordrecht zijn een aantal bomen waarbij onderhoudswerkzaamheden dienen te worden verricht gedurende looptijd van de raamovereenkomst. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: A. Ter beschikking stellen medewerkers ten behoeve van boomverzorgingswerkzaamheden B. Ter beschikking stellen van materieel ten behoeve van boomverzorgingswerkzaamheden C. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Voor de verdere inhoud van deze opdracht wordt verwezen naar het bijgevoegde RAW-bestek in bijlage C. De overeenkomst treedt in werking op 5 januari 2026 en wordt gesloten voor een looptijd van 1 jaar. De overeenkomst eindigt op 31 december 2026
Interne Kennung250053GDD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie leidraad Zie hoofdtekst
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr zijn geen verlengen mogelijk voor deze opdracht. De vaste looptijd van 1 jaar geldt.