758517-2025 - Ergebnis
Tschechien – Aufzüge – Oprava vybraných výtahů ve FNOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOprava vybraných výtahů ve FNOL
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové, případně výrobní dokumentace na základě technické specifikace uvedené v příloze č. 2 ZD – technická specifikace, a následná realizace oprav 14 výtahů (etap) umístěných v budovách hlavního areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Opravy zahrnují demontáž stávajících dílů a instalaci nových kabinových a šachetních dveří včetně jejich pohonů, výměnu řídicích rozvaděčů a instalaci nového pohonu výtahu. Součástí plnění je provedení všech předepsaných zkoušek, funkčních testů a revizí dle platných norem a předpisů, které jsou nezbytné pro uvedení výtahů do bezpečného a provozuschopného stavu. Požadovaná záruka na celé dílo je minimálně 60 měsíců. Podrobnější specifikace předmětu plnění je obsahem jednotlivých části ZD (zejména přílohy č. 2 – technická specifikace a přílohy č. 4 – návrh smlouvy o dílo)
Interne KennungVZ-2025-000964
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419510 Teile für Aufzüge, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001