2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu zabiegów – pielęgnacyjno- ochronnych w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku, obejmujące w szczególności: a) zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne (pozyskanie drewna) wraz ze zrywką drewna, b) zabiegi z zakresu hodowli lasu, b) zabiegi z zakresu ochrony nieleśnych ekosystemów lądowych, c) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt specjalnej troski, d) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów leśnych przed czynnikami biotycznymi i abiotycznymi, e) zabiegi z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasu i szkodnictwa, f) zabiegi z zakresu ochrony przyrody nieożywionej i gleb, g) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów wodnych, h) zabiegi z zakresu ochrony roślin, i) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt łownych, j) zabiegi z zakresu ochrony walorów krajobrazowych k) zabiegi z zakresu działalności administracyjnej, l) zabiegi z zakresu regulacji stanu posiadania, m) zabiegi z zakresu zagospodarowania turystycznego, n) zabiegi z zakresu remontów dróg, o) zabiegi z zakresu ochrony zachowawczej rodzimych ras zwierząt. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu zabiegów pielęgnacyjno-ochronnych, wynikających z Załącznika nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DOP.271.7.2025.zb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 75251110 Brandverhütung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 45000000 Bauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Jarugi i Słupy
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu zabiegów pielęgnacyjno - ochronnych w obwodzie ochronnym Jarugi i Słupy w 2026 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet I
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II -Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu zabiegów pielęgnacyjno - ochronnych w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz w 2026 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet II
Interne Kennung: Pakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 45000000 Bauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Bukowa Góra i Kruglik
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu zabiegów pielęgnacyjno - ochronnych Bukowa Góra i Kruglik w 2026 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w załącznikach do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: Pakiet III.
Interne Kennung: Pakiet III