2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części GA (General Aviation) odlot/przylot, z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie.
Beschreibung: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części GA (General Aviation) odlot/przylot z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie. Wykonawca zobowiązany jest w ramach zamówienia do: a) sprzedaży, dostawy, montażu i uruchomienia urządzenia oraz wszystkich czynności niezbędnych do poprawnej i bezawaryjnej pracy urządzenia w miejscu jego użytkowania, w tym wykonania testów i pomiarów z użyciem walizki testowej oraz sporządzenia protokołu z dokonanej na miejscu kontroli dozymetrycznej; b) zapewnienia usług serwisowych w okresie obowiązywania gwarancji, zgodnie z zapisami Umowy oraz wskazaniami producenta, określonymi w instrukcji użytkowania lub dokumentacji technicznej urządzenia, w tym wykonywania konserwacji i przeglądów technicznych według zaleceń producenta, jednak nie rzadziej niż co pół roku w okresie gwarancji (łącznie minimum 10 przeglądów); c) wykonania kontroli dozymetrycznych, które powinny być przeprowadzone każdorazowo po serwisie gwarancyjnym, konserwacyjnym i przeglądzie technicznym/serwisowym, potwierdzonych protokołem; d) przeprowadzenia szkolenia dla 4 grup operatorów urządzenia w zakresie prawidłowego uruchamiania i obsługi urządzenia i systemu, na dostarczonym urządzeniu w miejscu jego docelowego użytkowania; e) przeprowadzenia szkolenia trenerskiego dla 2 grup, mającego na celu nabycie umiejętności samodzielnego prowadzenia szkoleń stanowiskowych dla nowych operatorów urządzenia w zakresie uruchamiania i obsługi urządzenia RTG, wykorzystywania i posługiwania się funkcjami analizy i interpretacji obrazów RTG zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową urządzenia; f) aktualizacji oprogramowania w okresie obowiązywania gwarancji, w przypadku wprowadzenia przez producenta urządzenia nowego oprogramowania lub nowych jego wersji.
Vorherige Bekanntmachung: 560014-2025
Interne Kennung: BOU-V.272.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung, 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części GA (General Aviation) odlot/przylot, z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie
Interne Kennung: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części GA (General Aviation) odlot/przylot, z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie