2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY ŁAGÓW
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Odbiór i transport odpadów komunalnych tj.: 1.1.Odbiór bezpośrednio z nieruchomości odpadów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (pozostałości po selektywnej zbiórce) odpadów lub zmieszanych odpadów komunalnych : 20 03 01; b) odpadów segregowanych tj.: papier i tektura, w tym opakowania z papieru i tektury, : 15 01 01, 20 01 01, tworzywa sztuczne, w tym opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, metale, w tym opakowania metalowe – zbierane łącznie : 15 01 02, 15 01 06, 20 01 39 , szkło bezbarwne i kolorowe, opakowania ze szkła : 15 01 07, odpady ulegające biodegradacji w tym odpady kuchenne ulegające biodegradacji : 20 02 01, 20 01 08, c) odbiór w formie mobilnej zbiórki tzw. „wystawki ” (z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarki odpadami komunalnymi ) raz do roku w okresie wiosennym : odpadów wielkogabarytowych ( 20 03 07) , zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (20 01 35, 20 01 36) zużytych opon ( 16 01 03) odpadów odzieży i tekstyliów (20 01 10, 20 01 11), i przekazanie ich do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych z siedzibą w miejscowości Długoszyn 80, 69-200 Sulęcin przez okres od : 01.02.2026r. do 31.01.2027r. 1.2. Odbiór i transport przeterminowanych leków z pojemników znajdujących się w siedzibie Urzędu Gminy w Łagowie znajdującego się przy ul. Spacerowej 7 (20 01 31*, 20 01 32). 1.3. Odbiór i transport zużytych baterii i akumulatorów z pojemników znajdujących się w siedzibie Urzędu Gminy w Łagowie znajdujących się przy ul. Spacerowej 6 (20 01 33*, 20 01 34). 1.4. Odbiór odpadów o których mowa w pkt 1.1, lit. a odbywać się będzie poprzez opróżnianie pojemników ustawionych w punktach gromadzenia odpadów, jak również zebranie odpadów pozostawionych luzem/ w workach właścicieli nieruchomości / we wskazanych miejscach zorganizowanych przez właścicieli nieruchomości tj. przed posesją, 1.5. W przypadku przepełnionych pojemników na odpady, o których mowa w pkt. 1.1, lit. b. w sytuacji, w której ze względu na przepełnienie pojemników, odpady które się nie mieszczą pozostawiane będą (np. w workach) obok pojemnika danej frakcji, należy odebrać wszystkie odpady, zarówno te umieszczone w pojemniku, jak i obok pojemnika. 2. Wyposażenie nieruchomości w pojemniki/worki do zbierania odpadów komunalnych z nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: R.I.271.4.2025.RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.