2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobíjecí infrastruktura DPMLJ
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je dodání nabíjecí infrastruktury pro elektrobusy včetně zpracování projektu a projektové dokumentace, zajištění získání povolení záměru dle stavebního zákona, realizace stavebních prací, zajištění získání kolaudačního rozhodnutí a příslušných povolení k provozování zařízení.
Interne Kennung: 250006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem tohoto zadávacího řízení je dodání nabíjecí infrastruktury pro elektrobusy včetně zpracování projektu a projektové dokumentace, zajištění získání povolení záměru dle stavebního zákona, realizace stavebních prací, zajištění získání kolaudačního rozhodnutí a příslušných povolení k provozování zařízení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, kdy touto změnou závazku je možnost změny doby plnění díla, a to v následujících případech: - z důvodu vyšší moci, zvláště z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, které prokazatelně brání provádění příslušné části díla, a to nejvýše o dobu jejich trvání, - z důvodu potřeby provedení dodatečných prací či změn díla, které budou provedeny v souladu s § 222 ZZVZ a které mají prokazatelný vliv na provádění díla, a to vždy o dobu nezbytnou k jejich provedení, - z důvodu prodlení na straně zadavatele, a to o dobu jeho trvání, - z důvodu přerušení provádění prací na díle na základě pokynu zadavatele vydaného dodavateli, a to o dobu jeho trvání, - z důvodu prodlení s poskytnutím součinnosti, vyjádření, stanoviska apod. na straně třetích osob, které jsou ve vztahu k plnění díla v postavení dotčených orgánů veřejné správy, např. v rámci veřejnoprávního projednání díla, správního řízení apod., a to o dobu jeho trvání, - z důvodu zásahů orgánů veřejné správy a jiné mimořádné události mimo kontrolu smluvních stran.