758789-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen – Servis UPS záložních zdrojů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis UPS záložních zdrojů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je údržba a servis záložních zdrojů (dále jen „UPS“). Zadavatel požaduje zajištění servisní podpory pro provozovaný HW, která je využíván pro napájení aktivních prvků datové sítě, serverů nebo jiných systémů. Zadavatel požaduje taktéž proaktivní dohled a řešení poruch na základě logování v dohledovém systému, zajištění dostupnosti mobilní elektrocentrály po dobu kritických výpadků napájení a její provoz. Součástí plnění jsou pravidelné profylaxe a ad-hoc služby spojené s instalací a údržbou provozovaných UPS. Servis se vztahuje i na pasivní napájecí kabeláž 230 V v rozvaděčích. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován zejména v závazném návrhu Rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungServis UPS záložních zdrojů