758836-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z konserwacją wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni we Wrocławiu. Zamówienie będzie realizowane na terenie 9 Nadzorów Wodnych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungV.ROZ.2710.130.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001