2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora planowany jest w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3, art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, art. 5 ust. 4 ROZPORZĄDZENIA (WE) NR 1370/2007 z dnia 23.10.2007 r.
Beschreibung: Świadczenie w 2027 roku usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujących obszar powiatu polkowickiego na linii lub liniach komunikacyjnych Chocianów-Polkowice, Polkowice-Chocianów.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie w 2027 roku usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujących obszar powiatu polkowickiego na linii lub liniach komunikacyjnych Chocianów-Polkowice, Polkowice-Chocianów.
Beschreibung: 1. Nazwa organizatora: Powiat Polkowicki, z siedzibą ul. św. Sebastiana 1, 59-100 Polkowice, POLSKA. 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: wybór operatora planowany jest na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3, art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym – tryb bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych, na których planowane jest wykonywanie przewozów: publiczny transport zbiorowy o charakterze użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujący obszar powiatu polkowickiego na linii lub liniach komunikacyjnych: Chocianów-Polkowice, Polkowice-Chocianów. 4. Przewidywana data zawarcia umowy: 22.12.2026 r. z planowanym terminem rozpoczęcia przewozów od dnia 04.01.2027 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 12 miesięcy.