2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba ZEVO Písek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací a služeb spojených s výstavbou nového závodu na energetické využití odpadu. Účelem veřejné zakázky je vybudování zařízení pro energetické využívání odpadů (ZEVO) a řešení situace v oblasti nakládání s odpady (převážně smíšeného komunálního odpadu, objemného odpadu a dalších odpadů vhodných k energetickému využití), konkrétně nahrazení části současných zdrojů a zajištění dodávek tepla do horkovodu ve městě Písek s možností využití zbývající části vyrobené energie k zajištění výroby a dodávky elektrické energie do přenosové soustavy. Zařízení bude vybudováno v návaznosti na stávající průmyslový areál Teplárny Písek, a.s.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZEVO Písek