See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATOWEGO W BYTOWIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Bytowie. Zamówienie składa się z trzech części: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO; CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU DRUKUJĄCEGO; CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA: DOSTAWA MYSZY I KLAWIATUR ERGONOMICZNYCH W RAMACH PROJEKTU „ZAPROJEKTOWANI NA ZDROWIE 2”.
Interne Kennung: OR.272.15.2025.X
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Zakres rzeczowy zamówienia: 1) Komputer stacjonarny typu PC SFF – 8 szt. 2) Komputer stacjonarny typu PC Mini Tower – 2 szt. 3) Komputer przenośny typu laptop – 2 szt. 4) Monitor 32” – 35 szt. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i w trybie wskazanym w § 1 projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik nr 4A do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i w trybie opisanym poniżej. Skorzystanie z prawa opcji oznacza możliwość dokonania zakupu dodatkowej ilości sprzętu ponad zakres podstawowy zamówienia, wskazany w § 1 ust. 1 umowy stanowiącej załącznik nr 4A do SWZ. Warunkiem skorzystania z opcji jest posiadanie przez Zamawiającego wystarczających środków finansowych na pokrycie kosztów realizacji części zamówienia objętej opcją. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie z niego nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z tego prawa tj. złożenie zamówienia określającego m. in. rodzaj oraz ilość zamawianego sprzętu. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez Wykonawcę zamówienia, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania aneksu do umowy. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy. Maksymalna wartość opcji wynosi 20% wartości brutto zamówienia podstawowego wskazanego w § 4 ust. 1 lit. a umowy stanowiącej załącznik nr 4A do SWZ. Zamawiający zastrzega, że wartość wskazana powyżej jest wielkością maksymalną i może ulec zmniejszeniu w zależności od możliwości oraz potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości określonej powyżej.
Los: LOT-0002
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU DRUKUJĄCEGO
Beschreibung: Zakres rzeczowy zamówienia: 1) Urządzenie wielofunkcyjne formatu A3 – 1 szt. 2) Urządzenie wielofunkcyjne formatu A4 – 1 szt. 3) Drukarka mobilna A4 – 1 szt.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA MYSZY I KLAWIATUR ERGONOMICZNYCH W RAMACH PROJEKTU „ZAPROJEKTOWANI NA ZDROWIE 2”
Beschreibung: Zakres rzeczowy zamówienia: 1) Ergonomiczna myszka komputerowa – 56 szt. 2) Ergonomiczna klawiatura komputerowa - 64 szt.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen