See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa: pojazdu specjalistycznego (dostosowanego specjalistycznie ciągnika rolniczego) wraz z oprzyrządowaniem oraz cysterny do transportu i dystrybucji wody.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 „Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego (dostosowanego specjalistycznie ciągnika rolniczego) wraz z oprzyrządowaniem” Część 2 „Zakup i dostawa cysterny do transportu i dystrybucji wody”
Vorherige Bekanntmachung: 555320-2025
Interne Kennung: DOP.37.52.1.25.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego (dostosowanego specjalistycznie ciągnika rolniczego) wraz z oprzyrządowaniem
Beschreibung: Dostawa ciągnika rolniczego z napędem 4x4 o mocy w zakresie 115 – 135 KM – szt. 1 Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotowej części przedmiotu zamówienia: 1) ciągnik rolniczy fabrycznie nowy, 2) rok produkcji nie wcześniej niż 2024, 3) ciągnik przystosowany do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 4) świadectwo homologacji oraz wszelkie inne wymagane zgodnie z przepisami prawa, dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu, 5) moc silnika w zakresie 115 – 135 KM, pojemność silnika 3500-4000 cm3, silnik wysokoprężny, min 4 cylindry, spełniający normę emisji spalin STAGE V, 6) wymiary ciągnika min dł. 4800mm, szer. 2500mm, wys. z kabiną 2750mm, 7) oś skrętu kół min 50 stopni, 8) stopniowa przekładnia mechaniczna, która pozwala na zmianę biegów do przodu i do tyłu, bez konieczności użycia sprzęgła, 9) elektroniczna blokada dyferencjału, 10) prędkość maksymalna minimum 40km/h, 11) dyferencjał o ograniczonym poślizgu kół, 12) oś przednia amortyzowana hydraulicznie, 13) napęd na 4 koła załączany elektrohydraulicznie (4x4), 14) hamulce przednie i tylne tarczowe w kąpieli olejowej lub równoważne, 15) błotnik kół przednich i tylnych, 16) układ kierowniczy ze wspomaganiem z niezależną pompą, 17) tylny podnośnik sterowany elektronicznie o udźwigu minimum 4000 kg, 18) przedni, sterowany z kabiny trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) o udźwigu minimum 2000 kg, 19) przedni wał odbioru mocy (WOM), 20) wydajność pompy hydraulicznej minimum 85 l/min, 21) minimum 6 wyjść hydraulicznych z tyłu i na przód minimum 4 wyjścia, 22) tylny WOM minimum 3 zakresowy, 23) kabina oryginalna, montowana fabrycznie, wyposażona dodatkowo w siedzisko dla pasażera (ciągnik rejestrowany na 2 osoby), dodatkowe oznakowanie świetlne – „szperacz halogen” z możliwością obrotu 360 st., zmontowany na magnes sterowany elektronicznie z kabiny, światła ostrzegawcze w ilości 2 szt. na magnes koloru pomarańczowego, 24) demontowane metalowe osłony szyb, 25) amortyzacja mechaniczna kabiny, 26) fotel kierowcy amortyzowany pneumatycznie, obrotowy, możliwość sterowania z kabiny urządzeniami pneumatycznymi urządzeń dodatkowych dostosowanych do wymogów konstrukcyjnych ciągnika, 27) ogrzewanie, klimatyzacja automatyczna, 28) zaczep tylny górny automatyczny szybkiej regulacji oraz zaczep dolny, lub rozwiązanie równoważne, 29) instalacja pneumatyczna min. 2 obwodowa do hamulców przyczepy, 30) ogumienie wzmocnione przystosowane do jazdy leśnej, minimum 400/65R24 przód, 500/65R34 tył, 31) serwis w trakcie gwarancji w promieniu 100 km od siedziby Zamawiającego lub mobilny (z dojazdem do siedziby Zamawiającego), 32) Zamawiający posiada swój osprzęt, wskazany w załącznikach fotograficznych poniżej, który zamierza używać w oparciu o niniejszy przedmiot zamówienia, zaś Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić stosowne redukcje w celu kompatybilności urządzeń i możliwości ich używania, 33) wyposażony w ładowacz czołowy TUR o udźwigu min 2000 kg składający się z: a. łyżki otwieranej do chwytania i równania o szerokości minimum 2000 mm, 34) szkolenie z obsługi sprzętu, 35) Zamawiający dokona wyboru koloru nadwozia z dostępnej przedstawionej przez Wykonawcę gamy kolorów, 36) oklejenie ciągnika z informacją dotyczącą dofinansowania przedmioty zamówienia (Zamawiający odrębnie przekaże wzór grafiki).
Interne Kennung: DOP.37.52.1.1.25.AS
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa cysterny do transportu i dystrybucji wody
Beschreibung: Zakup i dostawa cysterny do transportu i dystrybucji wody – szt. 1 Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotowej części przedmiotu zamówienia: 1) wóz asenizacyjny do gaszenia i dogaszania pożarów przystosowany do jazdy w terenie leśnym (w tym min: drogi nieutwardzone, bezdroża), 2) fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2024 3) wóz przystosowany do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, 4) świadectwo homologacji oraz wszelkie inne wymagane, zgodnie z przepisami prawa, dokumenty niezbędne do zarejestrowania, 5) pojemność: minimum 4000 litrów (+/- 200 litrów), 6) zbiornik stalowy cynkowany ogniowo (lub metodą równoważną), 7) wnętrze z pierścieniami wzmacniającymi, 8) falochron, 9) jednoosiowy zestaw kołowy z dyszlem, 10) rozmiar ogumienia minimum 400/60-15, 11) zestaw dystrybucyjny składający się z przekładni napędu, kompresora, pompy wirowej samozasysającej, w tym: a. mechaniczne przełączenie napędu przekładni, b. kompresor połączony ze zbiornikiem, c. pompa wirowa samozasysająca o wydajności nim 1500 l/min, 12) zamontowane na górze działko o średnicy min. 3 cali, wodne sterowane za pomocą siłowników hydraulicznych zlokalizowanych w miejscu dostępnym dla obsługi z możliwością hydraulicznego sterowania działkiem z kabiny ciągnika, 13) działko obracane o 360 stopni, z możliwością regulacji szerokości i odległości rozlewu z zasięgiem wody nie mniej jak 40 m, 14) zamontowane minimum 1 gniazdo do podłączenia węża strażackiego fi 52 mm z możliwością podawania prądu wody z pompy napędzanej wałkiem przekaźnika mocy ciągnika, 15) komplet przejściówek (fi 25 na fi 52 i fi 75, fi 52 na fi 25 i fi 75, fi 75 na fi 25 i 52), 16) kosz ssawny z możliwością uzupełniania wody z zbiorników naturalnych/ otwartych, 17) wąż ssawny sztywny do pobierania wody dostosowany do końcówek wyszczególnionych w pkt.15, 18) serwis w trakcie gwarancji w promieniu 100 km od siedziby Zamawiającego lub mobilny (z dojazdem do siedziby Zamawiającego), 19) szkolenie z obsługi sprzętu, 20) Zamawiający dokona wyboru koloru nadwozia z dostępnej przedstawionej przez Wykonawcę gamy kolorów, 21) oklejenie cysterny z informacją dotyczącą dofinansowania przedmiotu zamówienia (Zamawiający odrębnie przekaże wzór grafiki).
Interne Kennung: DOP.37.52.1.2.25.AS
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge