2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Tomografu Komputerowego i Aparatu RTG stacjonarnego (Telekomando) wraz z adaptacją i remontem pracowni oraz szkoleniem personelu w ramach projektu „Modernizacja potencjału Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie warunkiem podniesienia standardów i efektywności leczenia onkologicznego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup Tomografu Komputerowego i Aparatu RTG stacjonarnego (Telekomando) wraz z adaptacją i remontem pracowni oraz szkoleniem personelu w ramach projektu „Modernizacja potencjału Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie warunkiem podniesienia standardów i efektywności leczenia onkologicznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności", których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ. Pakiet nr 1 – Tomograf komputerowy - TK – 1 szt. dla Pracowni Tomografii Komputerowej Pakiet nr 2 – Aparat RTG stacjonarny (Telekomando) – 1 szt. dla Pracowni Rentgenodiagnostyki
Interne Kennung: EZ/215/66/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert został skrócony na podstawie Art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 u
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Tomograf komputerowy - TK – 1 szt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Aparat RTG stacjonarny (Telekomando) – 1 szt.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte