2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raadsinformatiesysteem
Beschreibung: De overeenkomst van het raadsinformatiesysteem loopt ten einde waardoor er een nieuwe aanbestedingsprocedure doorlopen moet worden. Gemeente Dongen wenst een overeenkomst aan te gaan voor het leveren, implementeren en hosten van een raadsinformatiesysteem en vergaderapp ter ondersteuning van raads-, college-, directie- en bezwaarcommissievergaderingen. Gemeente Dongen wil bij deze opdracht ook aandacht besteden aan de acceptatie van het systeem door alle eindgebruikers. zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: K011375
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Idem als hoofdopdracht Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Extra gebruikerslicenties - Extra training voor medewerkers - Afnemen van extra modules om aan de behoefte van de gebruikers te voldoen.