2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach biurowych i terenach przyległych do budynków Oddziału ZUS w Częstochowie oraz Inspektoratów ZUS w Kłobucku, Lublińcu, Myszkowie oraz Biura Terenowego ZUS w Koniecpolu"
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach biurowych i terenach przyległych do budynków Oddziału ZUS w Częstochowie oraz Inspektoratów ZUS w Kłobucku, Lublińcu, Myszkowie oraz Biura Terenowego ZUS w Koniecpolu. Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych w: 1. Budynku Oddziału ZUS mieszczącym się w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45, 2. Budynkach Inspektoratów ZUS mieszczących się w: 2.1. Kłobucku przy ul. Targowej 3a, 2.2. Lublińcu przy ul. Oleskiej 26, 2.3. Myszkowie przy ul. Sikorskiego 57. 3. Budynku Biura Terenowego mieszczącym się w Koniecpolu przy ul. Rynek 1. II. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca osobiście wykonał kluczowe części zamówienia dotyczące czynności utrzymania czystości i sprzątania wewnątrz obiektów oraz czynności polegających na sprzątaniu terenu zewnętrznego. Zamawiający dopuszcza realizację zamówienia przy udziale Podwykonawców w zakresie następujących usług: − mycia okien i elementów szklanych elewacji sposobem alpinistycznym lub z wysięgnika; − odśnieżania dachów, usuwania sopli; − czyszczenia i zapewnienia drożności rynien i rur spustowych; − deratyzacji i dezynsekcji; − cięcia pielęgnacyjnego i formującego drzew i krzewów. III. Zamawiający informuje o możliwości przeprowadzenia przez Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty w ramach postępowania na etapie przygotowania oferty, wizji lokalnej budynków i pomieszczeń objętych przedmiotem zamówienia. Odbycie wizji lokalnej nie jest konieczne, aby złożyć ofertę, a zatem nie będą miały zastosowania postanowienia art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy. IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 641120-2025
Interne Kennung: 090000.271.103.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, uregulowanego w Dziale II Rozdziale 3 Oddziale 2 ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp. 3. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) oraz z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014,str. 1) dodanego Rozporządzeniem Rady (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str.1)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach biurowych i terenach przyległych do budynków Oddziału ZUS w Częstochowie oraz Inspektoratów ZUS w Kłobucku, Lublińcu, Myszkowie oraz Biura Terenowego ZUS w Koniecpolu"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach biurowych i terenach przyległych do budynków Oddziału ZUS w Częstochowie oraz Inspektoratów ZUS w Kłobucku, Lublińcu, Myszkowie oraz Biura Terenowego ZUS w Koniecpolu. Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych w: 1. Budynku Oddziału ZUS mieszczącym się w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45, 2. Budynkach Inspektoratów ZUS mieszczących się w: 2.1. Kłobucku przy ul. Targowej 3a, 2.2. Lublińcu przy ul. Oleskiej 26, 2.3. Myszkowie przy ul. Sikorskiego 57. 3. Budynku Biura Terenowego mieszczącym się w Koniecpolu przy ul. Rynek 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 10 do SWZ.