2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kamiennik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - Świadczenie usługi w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz z terenu nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Kamiennik. - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów użytku publicznego takich jak: cmentarze, place zabaw, przystanki autobusowe oraz kosze uliczne. - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów powstałych podczas imprez organizowanych zamawiającego (m.in. Dożynki Gminne, Zawody strażackie). - Wyposażenie wszystkich nieruchomości w pojemniki, kontenery oraz worki do zbiórki odpadów. - Przeprowadzanie akcji edukacyjnych w zakresie właściwego prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. - Celem akcji będzie np. uświadomienie mieszkańcom konieczności ograniczenia ilość wytwarzania odpadów, promowanie segregowania odpadów, promowanie powtórnego wykorzystania surowców wtórnych oraz prawidłowe zbieranie i gospodarowanie odpadami komunalnymi. - Wyposażenie wszystkich pojazdów odbierających odpady w kamery oraz system GPS stale monitorujący trasę pojazdów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 721474-2025
Interne Kennung: ZP.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001