2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa modernizacja budynków mieszkalnych i usługowego przy ul. Stalowej 34
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej modernizacji budynków mieszkalnych i usługowego przy ul. Stalowej 34 w Warszawie. Celem realizacji zamówienia jest uzyskanie w wyniku modernizacji efektu w postaci przywrócenia budynków do użytkowania zgodnego z obowiązującymi przepisami (według stanu na dzień wydania decyzji o pozwoleniu na budowę) i aktualnej wiedzy technicznej i standardów technicznych oraz kompleksowego zagospodarowania terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i sposób realizacji określa specyfikacja warunków zamówienia wraz z dokumentami stanowiącymi jej integralną część tj.: Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 2 do umowy (WSU), Dokumentacja Projektowa szczegółowo określona w Rozdziale XXI ust. 6 Specyfikacji Warunków Zamówienia (Załączniki od Nr 6 do Nr 36) z zastrzeżeniem, że Przedmiary stanowiące Załącznik Nr 36 stanowią materiał pomocniczy i nie są podstawą do dokonania wyceny przedmiotu zamówienia, Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych Umowy zwane w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy o Roboty Budowlane zwane w dokumentach zamówienia OWURB (Załącznik nr 14 do WSU) - wraz z załącznikami – stanowiące łącznie Załącznik Nr 5 do swz. Zamawiający informuje, że wyznacza termin przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej. Odbycie wizji lokalnej przez wykonawców nie jest obowiązkowe. Zamawiający wyznacza termin przeprowadzenia wizji na dzień 17 czerwca 2025 r. godz. 10.00 – 12.00. Wykonawcy zainteresowani przeprowadzeniem wizji powinni stawić się w dniu 17 czerwca 2025 r. o godz. 10.00 przed wejściem do budynku od ul. Stalowej 34 w Warszawie. Tel. do kontaktu 22 102 13 41; 22 102 13 48 – dot. przeprowadzenia wizji.
Vorherige Bekanntmachung: 584708-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa modernizacja budynków mieszkalnych i usługowego przy ul. Stalowej 34.
Interne Kennung: DNZP.260.40.2025