759155-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – Implementace a nasazení systému pro projekt Sledování a vyhodnocování škod na vegetaci pomocí dronů,5G a AI.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementace a nasazení systému pro projekt Sledování a vyhodnocování škod na vegetaci pomocí dronů,5G a AI.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí odborných služeb spojených s implementací a nasazením systému pro projekt Sledování a vyhodnocování škod na vegetaci pomocí dronů, 5G a AI.
Interne Kennung663_15
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001