See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische dienst - Nieuwbouw magazijn, kantoren en personeelsruimten - LOT 3 elektriciteit
Beschreibung: Technische dienst - Nieuwbouw magazijn, kantoren en personeelsruimten - LOT 3 elektriciteit
Interne Kennung: PPP07R-1772/5349/2025/R/016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/R/016_1