See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu medycznego i laboratoryjnego oraz artykułów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego i laboratoryjnego oraz artykułów medycznych jednorazowego użytku.
Interne Kennung: ZP.261.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt Medyczny 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 1 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt Medyczny 2
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 2 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt Medyczny 3
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 3 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzęt Medyczny 4
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 4 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt Medyczny 5
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 5 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt Medyczny 6
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 6 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sprzęt Medyczny 7
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 7 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Sprzęt Medyczny 8
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 8 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Sprzęt Medyczny 9
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 9 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Sprzęt Medyczny 10
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 10 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Sprzęt Medyczny 11
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 11 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Sprzęt Medyczny 12
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 12 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Sprzęt Medyczny 13
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 13 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Sprzęt Medyczny 14
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego 14 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 1 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0016
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 2
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 2 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 3
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 3 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 4
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 4 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 5
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 5 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 6
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 6 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 7
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 7 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 8
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 8 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 9
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 9 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 10
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 10 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 11
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 11 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 12
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 12 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 13
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 13 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 14
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 14 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Sprzęt Laboratoryjny 15
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 15 - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Podkłady, Fartuchy, Spódnice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów, fartuchów, pokrowców i innych - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 30
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0031
Titel: Maski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa masek - szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 31