2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace výuky na základních školách v Benešově: 5G a environmentální edukace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení vč. potřebného zaškolení obsluhy realizované ve 4 základních školách na území města Benešov, konkrétně pak: - Základní škola Benešov, Dukelská 1818, - Základní škola Benešov, Jiráskova 888, - Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372, - Základní škola a Praktická škola Benešov, Hodějovského 1654 Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky viz přílohy č. 3 a 4 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1