2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Malborka w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie miasta Malborka, a także usługi wyposażenia i utrzymania w należytym stanie technicznym i sanitarnym pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów to jest szkła i bioodpadów wraz z utworzeniem, utrzymaniem, eksploatacją i wyposażeniem punktu PSZOK na terenie Miasta Malborka do gruntu, którego Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, który spełniać będzie zapisy zawarte w pkt 7.2. Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, który stanowi integralny załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: GKO.271.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie miasta Malborka, a także usługi wyposażenia i utrzymania w należytym stanie technicznym i sanitarnym pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zebranych oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów to jest szkła i bioodpadów wraz z utworzeniem, utrzymaniem, eksploatacją i wyposażeniem punktu PSZOK na terenie Miasta Malborka do gruntu, którego Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, który spełniać będzie zapisy zawarte w pkt 7.2. Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, który stanowi integralny załącznik nr 8 do SWZ. Miasto Malbork obejmuje systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wszystkie nieruchomości zamieszkałe (32085 osób, 4555 nieruchomościach, w tym 3698 to budynki jednorodzinne, 857 to budynki wielorodzinne), oraz nieruchomości mieszane z czego w zabudowie wielorodzinnej jest ich 100 i jednorodzinnej 70.
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung