2. Verfahren
Verfahren
Titel: SOCIAAL SECRETARIAAT MET BEHULP VAN EEN WEBSOFTWAREOPLOSSING
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp een overheidsopdracht van diensten voor loonadministratie door een erkend sociaal secretariaat met behulp van een websoftwareoplossing ten voordele van i-CITY.
Interne Kennung: 25 0002 - Secretariat social
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25 0002 - Secretariat social - 1
Interne Kennung: 1