2. Verfahren
Verfahren
Titel: 'Energie' t.b.v. Collectie Overijssel
Beschreibung: Collectie Overijssel is op zoek naar een partij voor het leveren van duurzame energie (elektriciteit) voor drie (3) van onze locaties. Om de beheerde collecties in optimale staat te kunnen bewaren en beschikbaar te stellen voor toekomstige generaties zijn optimale en stabiele klimaatcondities in de depots noodzakelijk, hiervoor is een continue en betrouwbare stroomvoorziening rand voorwaardelijk. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot één winnende inschrijver per perceel Elektriciteit en perceel GvO’s waarmee een raamovereenkomst gesloten kan worden. De toekomstige Opdrachtnemer, alsmede door deze Opdrachtnemer te leveren producten en diensten, moeten hierbij voldoen aan de door Opdrachtgever gestelde voorwaarden die zijn gespecificeerd in dit document inclusief bijlagen. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure overeenkomstig de Delen 1, 2 en 4 van de Aanbestedingswet 2012. De Europese openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt, zij het dat er binnen deze procedure wel sprake is van verschillende verrichtingen (toetsen op het niet van toepassing zijn van Uitsluitingsgronden, het voldoen aan de minimum Geschiktheidseisen en het beoordelen van de Inschrijvingen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Collectie Overijssel Elektriciteit
Beschreibung: Levering elektriciteit (~515.000 kWh/jaar) Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag
Los: LOT-0002
Titel: Collectie Overijssel GvO's
Beschreibung: Levering Garanties van Oorsprong (~515 stuks/jaar)
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien