See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vognmandskørsel
Beschreibung: Rudersdal Kommune, Ejendomme og Arealer, Park og Vej udbyder den vognmandskørsel, som ikke udføres med kommunens eget materiel. Der vil blive indgået aftale med én vognmand.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 20 000 Stunden