2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą pojazdów silnikowych w częściach nr 1, 2, 3 oraz obowiązkowym odkupem pojazdów silnikowych od Zamawiającego dla części nr 1, 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą pojazdów silnikowych w częściach nr 1, 2, 3 oraz obowiązkowym odkupem pojazdów silnikowych od Zamawiającego dla części nr 1, 2. a) część nr 1: dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową śmieciarki i urządzeniem HDS – żuraw, przystosowanego do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie, zasilanego olejem napędowym, oraz obowiązkowy odkup 1 szt. samochodu ciężarowego typu hakowiec zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ b) część nr 2: dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka z kabiną niskopodłogową „low-entry” i zabudową dwukomorową, przystosowanych do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie, zasilanych olejem napędowym, oraz obowiązkowy odkup 2 szt. samochodów ciężarowych typu śmieciarka zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ c) część nr 3: dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka szczelna, z urządzeniem załadowczym tylnym, przeznaczonych do zbierania odpadów biodegradowalnych jak również stałych odpadów gromadzonych w pojemnikach komunalnych i surowców wtórnych, zasilanych olejem napędowym. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi odpowiednio: a) dla części nr 1: załącznik nr 9 do SWZ dla części 1 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 1, b) dla części nr 2: załącznik nr 9 do SWZ dla części 2 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 2. c) dla części nr 3: załącznik nr 9 do SWZ dla części 3 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 3. 3. Zamawiający zaleca złożenie oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej dla odkupowanych pojazdów w części nr 1, 2 przedmiotu zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty. Odbycie wizji lokalnej nie jest obligatoryjne. Potwierdzeniem odbycia wizji lokalnej i sprawdzenia dokumentów będzie protokół podpisany przez osobę reprezentującą Wykonawcę oraz Zamawiającego. Osoba reprezentująca Wykonawcę musi być upełnomocniona do tej czynności w oparciu o dokumenty rejestrowe lub pełnomocnictwo przedłożone w oryginale lub kopii potwierdzonej notarialnie. Protokół będzie sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla Wykonawcy i Zamawiającego. Wzór protokołu został stanowi załącznik nr 11 do SWZ. Koszty związane z udziałem w wizji lokalnej poniesie Wykonawca. 4. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane przez niego rozwiązanie w równoważnym stopniu spełnia wymagania Zamawiającego określone w opisie przedmiotu zamówienia. UWAGA! a) W przypadku zaoferowania w ofercie rozwiązań równoważnych niespełniających wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ, oferta Wykonawcy nie będzie podlegała uzupełnieniu i zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) p.z.p. tj. z powodu niezgodności treści oferty z warunkami zamówienia. b) W przypadku, kiedy Wykonawca wskazał w ofercie rozwiązania równoważne, a nie załączył wraz z ofertą dokumentów, o których mowa powyżej oferta Wykonawcy nie będzie podlegała uzupełnieniu i zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) p.z.p. tj. z powodu niezgodności treści oferty z warunkami zamówienia. 5. Kody CPV: 34100000-8 Pojazdy silnikowe 34144000-8 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania 34144510-6 Pojazdy do transportu odpadów
Interne Kennung: ZP.PN.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup wraz z dostawą pojazdów silnikowych w częściach nr 1, 2, 3 oraz obowiązkowym odkupem pojazdów silnikowych od Zamawiającego dla części nr 1, 2” dla części nr 1
Beschreibung: a) część nr 1: dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z zabudową śmieciarki i urządzeniem HDS – żuraw, przystosowanego do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie, zasilanego olejem napędowym, oraz obowiązkowy odkup 1 szt. samochodu ciężarowego typu hakowiec zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi a) dla części nr 1: załącznik nr 9 do SWZ dla części 1 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 1,
Interne Kennung: ZP.PN.11.2025 dla części 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: „Zakup wraz z dostawą pojazdów silnikowych w częściach nr 1, 2, 3 oraz obowiązkowym odkupem pojazdów silnikowych od Zamawiającego dla części nr 1, 2” dla części nr 2
Beschreibung: b) część nr 2: dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka z kabiną niskopodłogową „low-entry” i zabudową dwukomorową, przystosowanych do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie, zasilanych olejem napędowym, oraz obowiązkowy odkup 2 szt. samochodów ciężarowych typu śmieciarka zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi b) dla części nr 2: załącznik nr 9 do SWZ dla części 2 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 2.
Interne Kennung: ZP.PN.11.2025 dla części 2
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: „Zakup wraz z dostawą pojazdów silnikowych w częściach nr 1, 2, 3 oraz obowiązkowym odkupem pojazdów silnikowych od Zamawiającego dla części nr 1, 2” dla części nr 3
Beschreibung: c) część nr 3: dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarka szczelna, z urządzeniem załadowczym tylnym, przeznaczonych do zbierania odpadów biodegradowalnych jak również stałych odpadów gromadzonych w pojemnikach komunalnych i surowców wtórnych, zasilanych olejem napędowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi c) dla części nr 3: załącznik nr 9 do SWZ dla części 3 oraz załącznik nr 9a do SOPZ dla części nr 3.
Interne Kennung: ZP.PN.11.2025 dla części 3