See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Końskie, Gminy Radoszyce, Gminy Fałków, Gminy Ruda Maleniecka, Gminy Gowarczów, Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Końskich im. Cezarego Chlebowskiego, Koneckiego Centrum Kultury w Końskich oraz ich jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych i oświetlenia ulicznego
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Końskie, Gminy Radoszyce, Gminy Fałków, Gminy Ruda Maleniecka, Gminy Gowarczów, Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Końskich im. Cezarego Chlebowskiego, Koneckiego Centrum Kultury w Końskich oraz ich jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych i oświetlenia ulicznego Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi Ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 22 marca 2023r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego ( Dz.U. z 2023 poz. 819) dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. ( Szacunkowa ilość dostarczanej energii +/-10%). Szacunkowa ilość zużycia energii na 2026r.- 5 647 387,48 kWh Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 601116-2025
Interne Kennung: ZP-271.1.17.2025.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001