2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wysokospecjalistycznego systemu do neuromodulacji z wykorzystaniem przezczaszkowej zogniskowanej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) wraz z transducerami, oprogramowaniem do neuronawigacji, modułami bezpieczeństwa oraz komputerem przenośnym, zwany dalej „urządzeniem” lub „systemem”. W skład zamówienia wchodzi: transport, rozładowanie, wniesienie, instalacja urządzenia, kalibracja i uruchomienie urządzenia, szkolenie, przekazanie dokumentacji związanej z urządzeniem, gwarancja, wsparcie aplikacyjne i serwis gwarancyjny.
Interne Kennung: AZP-261-49/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wyznaczono termin składania ofert o nie więcej niż 5 dni krótszy od wskazanego w art. 138 ust. 1 Pzp, gdyż oferty sporządzano tylko w formie elektronicznej i składane były za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz skrócenie terminu składania ofert, może mieć wpływ na terminową realizacją projektu dofinansowanego ze środków unijnych którego elementem jest niniejszy zakup.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wysokospecjalistycznego systemu do neuromodulacji z wykorzystaniem przezczaszkowej zogniskowanej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) wraz z transducerami, oprogramowaniem do neuronawigacji, modułami bezpieczeństwa oraz komputerem przenośnym, zwany dalej „urządzeniem” lub „systemem”. Wszystkie wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ. Zakres zamówienia • Dostarczenie wszystkich elementów urządzenia do miejsca instalacji wskazanego przez Zamawiającego, w tym transport, rozładunek i wniesienie. • Instalacja, kalibracja i uruchomienie systemu. • Przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi i eksploatacji. • Przekazanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi. • Udzielenie co najmniej 12 miesięcy gwarancji wraz z serwisem gwarancyjnym. • Licencja użytkowania oprogramowania (z wsparciem aplikacyjnym) ważna minimum 12 miesięcy.