See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni metrologicznej wraz z niezbędnymi dodatkami oraz wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni metrologicznej wraz z niezbędnymi dodatkami oraz wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. Przedmiot zamówienia podzielony został na pięć Części w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: 1.1. Część nr 1 „narzędzia” w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.2. Część nr 2 „skaner 3D i maszyna CMM” w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.3. Część nr 3 „Ramie pomiarowe” w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.4. Część nr 4 „maszyna wytrzymałościowa” w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.5. Część nr 5 „oprogramowanie metrologiczne” w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną cześć, kilka części lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,204737,66db2912e076286c56d94a20f13d7931.html
Vorherige Bekanntmachung: 527281-2025
Interne Kennung: WA.272.1.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,204737,66db2912e076286c56d94a20f13d7931.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 „narzędzia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. „Część nr 1 „narzędzia” obejmuje między innymi dostawę płytek wzorcowych wraz z zestawem akcesoriów, centrówek, wysokościomierzy, mikrometrów wraz ze stojakami, głębokościomierzy, średnicówka mikrometrycznych, czujników zegarowych, czujników dźwigniowo zębatych, statywów pomiarowych, kątomierzy, sprawdzianów, promieniomierzy, szczelinomierzy, pryzm z zaciskiem, przymiarów kreskowych, wzorców chropowatości, kątowników, suwmiarek, średnicówek, kluczy dynamometrycznych, przyrządów do pomiaru faz. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 20 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 „skaner 3D i maszyna CMM”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Część nr 2 „skaner 3D i maszyna CMM” obejmuje dostawę zaawansowanego systemu do pomiarów 3d – skaner 3d oraz współrzędnościowej maszyny pomiarowej do wykonywania pomiarów 3D. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 20 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 „Ramie pomiarowe”
Beschreibung: Część nr 3 „Ramie pomiarowe” 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Część nr 3 „Ramie pomiarowe” obejmuje dostawę ramienia pomiarowego (do pomiaru punktów ukrytych). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 20 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 „maszyna wytrzymałościowa”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Część nr 4 „maszyna wytrzymałościowa” obejmuje dostawę maszyny wytrzymałościowej o maksymalnej obciążalności ±10 kN. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 20 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 „oprogramowanie metrologiczne”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Część nr 5 „oprogramowanie metrologiczne” obejmuje dostawę zaawansowanego oprogramowania metrologicznego 3D wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z instalacją i przeprowadzeniem prezentacji możliwości (funkcjonalności) oprogramowania dla pracowników i nauczycieli Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 20 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme