759688-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. – Etap 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. – Etap 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w rejonie ul. Kasprzaka – Etap 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w rejonie ul. Kasprzaka, a także wszelkie inne czynności konieczne do należytego wykonania przedmiotu zamówienia opisane w dokumentach zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej zaprojektowanej w ramach etapu 1 wyodrębnionego w dokumentacji projektowej wraz z sięgaczami kanalizacyjnymi do granic działek prywatnych, w szczególności: - wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w ul. Kasprzaka od ul. Małorolnych od istniejącej studni SB1 do ul. Niwickiej i studni SB177 wraz z budową przyłączy kanalizacyjnych, - wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej od ul. Kasprzaka w ul. Krętej od punktu K174 do studni SB73 wraz z budową przyłączy kanalizacyjnych, - wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w ul. Nowy Dwór od punktu K151 do studni ST 198 oraz w ul. Kasprzaka od studni SB131 do studni SB122 wraz z budową przyłączy kanalizacyjnych, - wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej w ul. Niwickiej od studni SB 173 do studni SB 138 oraz od studni SB 141 do studni ST 191 i od pompowni P3 do studni SB176 wraz z budową przyłączy kanalizacyjnych, - montaż studni betonowych, tworzywowych rozprężnych, zaworowych i tworzywowych DN 400, DN 600, DN 1200, - montaż armatury kanalizacyjnej, - montaż przepompowni P1, P2, P3 wraz z armaturą, zagospodarowaniem terenu i odtworzeniem nawierzchni, - odtworzenie nawierzchni po wykonanych robotach.
Interne Kennung: ZP/7/2025/PL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001