See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w Lipnie z podziałem na 12 Pakietów.
Interne Kennung: ZP.372.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ stanowiący integralna jej cześć.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13