See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie oraz świadczenie usług gwarancyjnych Systemu Asystenta Lekarza do tworzenia notatek medycznych, w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Medycyny Cyfrowej w Onkologii: Innowacyjne Rozwiązania Analizy Danych i Technologii dla Inteligentnego Ekosystemu Badań nad Nowotworami”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wdrożenie oraz świadczenie usług gwarancyjnych Systemu Asystenta Lekarza (dalej „System”) do tworzenia notatek medycznych w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Medycyny Cyfrowej w Onkologii: Innowacyjne Rozwiązania Analizy Danych i Technologii dla Inteligentnego Ekosystemu Badań nad Nowotworami”, którego celem jest wsparcie Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej w standaryzacji pozyskiwania i przetwarzania wysokiej jakości danych medycznych do celów naukowych i analitycznych oraz zapewnienie możliwości bezpiecznej wymiany ustrukturyzowanych danych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN-158/25/DW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001