760003-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego utrzymania czystości budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz terenu zewnętrznego wraz z parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego utrzymania czystości budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz terenu zewnętrznego wraz z parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia usług kompleksowego utrzymania czystości budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz terenu zewnętrznego wraz z parkingiem, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń i terenu wokół budynku Centrum Kongresowego ICE Kraków ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków, dalej jako Obiekt, polegająca zarówno na bieżącym utrzymaniu czystości obiektu i terenu zewnętrznego, jak i na świadczeniu usług sprzątania podczas wydarzeń, które odbywają się w Obiekcie. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, został przedstawiony w Załączniku 1 do SWZ, na który składa się Załącznik nr 1 z opisem przedmiotu zamówienia oraz załączniki szczegółowe, tj. Załączniki 1A do 1E. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne KennungARMK 76.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001