760029-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – ,, Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel,, Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej. Zamówienie zostało podzielone na dwie części Część I: Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej a) Microsoft Windows Server Datacenter 2 core, (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 48 szt. b) Microsoft Windows Server 2025 User CAL (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 500 szt. c) Microsoft Windows Server 2025 RDS CAL (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 6 szt. d) Microsoft Exchange Server Standard SAP (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie 1 szt. e) Microsoft Exchange Standard CAL (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie: 30 szt. f) Microsoft SQL Server Standard 2 core (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie: 2 szt. Część II: Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej Oracle Database Standard Edition 2 (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia) - Oracle 1-Click Ordering Program - Named User Plus Perpetual lub równoważne w liczbie: 15 szt.
Interne KennungBDG.ZPB.230.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1.Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem:https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: ,,Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej” BDG.ZPB.230.23.2025 2.Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4.Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5.Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6.Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7.Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8.Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.) i formularz cenowy (odpowiednio Formularz OF.1.-OF.2) oraz dokumenty wymienione w cz. II SWZ - Warunki szczególne. 9.Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.4.) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10.Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11.Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp 12.Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań pod nr 2.2.10 13.Zamawiający nie żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe i nie przewiduje ich uzupełnienia na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 14.Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 14.1.W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 14.2.Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej
Beschreibung1.Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej a) Microsoft Windows Server Datacenter 2 core, (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 48 szt. b) Microsoft Windows Server 2025 User CAL (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 500 szt. c) Microsoft Windows Server 2025 RDS CAL (licencja wieczysta) lub równoważne w liczbie: 6 szt. d) Microsoft Exchange Server Standard SAP (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie 1 szt. e) Microsoft Exchange Standard CAL (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie: 30 szt. f) Microsoft SQL Server Standard 2 core (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia SAP) lub równoważne w liczbie: 2 szt. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w rozdziale III SWZ. 3. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium. 5. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6.Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 8. Zamawiający nie przewiduje obowiązku uczestnictwa wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 10.Doręczenie dokumentacji potwierdzającej udzielenie licencji na oprogramowanie do infrastruktury serwerowej nastąpi najpóźniej w terminie 11 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy lub w terminie krótszym zaoferowanym przez Wykonawcę – zgodnie z ofertą Wykonawcy (Uwaga: stanowi kryterium oceny ofert).
Interne Kennungczęść I Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy niniejszego zamówienia
LosLOT-0002
Titelczęść 2 Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej
Beschreibung1.Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej Oracle Database Standard Edition 2 (licencja wieczysta oraz 3 lata wsparcia) - Oracle 1-Click Ordering Program - Named User Plus Perpetual lub równoważne w liczbie: 15 szt. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w rozdziale III SWZ. 3. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium. 5. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6.Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 8. Zamawiający nie przewiduje obowiązku uczestnictwa wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 10.Doręczenie dokumentacji potwierdzającej udzielenie licencji na oprogramowanie do infrastruktury serwerowej nastąpi najpóźniej w terminie 11 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy lub w terminie krótszym zaoferowanym przez Wykonawcę – zgodnie z ofertą Wykonawcy (Uwaga: stanowi kryterium oceny ofert).
Interne Kennungczęść 2 Zakup i dostawa oprogramowania do infrastruktury serwerowej