See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mieszanek mineralno-bitumicznych na potrzeby remontu drogi gminnej relacji Gniewomierz – Bartoszów
Beschreibung: Zakres dostaw obejmuje: 1) Podbudowa drogi – Zakup i dostarczenie kruszywa łamanego przeznaczonego do wykonania podbudowy dolnej o grubości po zagęszczeniu 20 cm na powierzchni 14 400 m². 2) Nawierzchnie – - Zakup i dostarczenie mieszanek mineralnobitumicznych grysowych – warstwa wiążąca asfaltowa AC16W o grubości po zagęszczeniu 5 cm na powierzchni 13 600 m². - Zakup i dostarczenie mieszanek mineralno-bitumicznych AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 4 cm na powierzchni 13 000 m².
Interne Kennung: GZKLP.271.03.2025.D.TP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GZGKLP.271.03.2025.D.TP