2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van de ramenwas van de gebouwen van Solidaris Limburg
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van de ramenwas van de gebouwen van Solidaris Limburg
Interne Kennung: 2025/061 GU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/061 GU - 1
Interne Kennung: 1