2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren onderzoeken en opstellen Soortenmanagementplan
Beschreibung: Onderzoek doen naar gebouwbewonende diersoorten voor de gehele gemeente, waarna een SMP voor de gehele gemeente opgesteld kan worden. Om vervolgens voor de gehele gemeente een gemeentebrede gebiedsgerichte omgevingsvergunning aan te vragen. De opdracht is opgedeeld in vier (4) percelen. De indeling van de percelen is gemaakt op basis van (1) een topografische verdeling van de gemeente Emmen en (2) een onderverdeling in werkzaamheden. Inschrijvers mogen op alle 4 Percelen inschrijven en kunnen maximaal 4 van de 4 percelen gegund krijgen. Percelen 1a, 1b en 1c betreffen het uitvoeren van de onderzoek inclusief verslaglegging ten behoeve van een SMP. Perceel 2 betreft het opstellen van een gemeentebreed SMP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1a Onderzoek naar deelgebieden 1 en 3
Beschreibung: Deelgebied 1: Emmermeer, Emmen-Centrum, Weerdinge Deelgebied 3: Emmerhout, Nieuw-Weerdinge, Roswinkel, Emmer-Compascuum, Emmer-Erfscheidenveen Met prioriteit voor de wijk Emmerhout in deelgebied 3
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging voor beide percelen is alleen mogelijk wanneer omgevingsfactoren leiden tot het niet halen van de planning en/of hierdoor andere werkzaamheden voor opdrachtnemer met zich meebrengt.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 1b Onderzoek naar deelgebieden 2 en 6
Beschreibung: Deelgebied 2: Bargermeer, Bargeres, Zuidbarge, Rietlanden Deelgebied 6: Delftlanden, Veenoord, Nieuw-Amsterdam, Zandpol, Erica, Amsterdamscheveld, Schoonebeek, Nieuw-Schoonebeek Met prioriteit voor de wijk Bargeres in deelgebied 2 en het dorp Veenoord in deelgebied 6.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 1c Onderzoek naar deelgebieden 4 en 5
Beschreibung: Deelgebied 4: Angelslo, Barger-Oosterveld, Klazienaveen Noord, Nieuw-Dordrecht, Barger-Compascuum Deelgebied 5: Oranjedorp, Klazienaveen, Zwartemeer, Weiteveen Met prioriteit voor de wijk Angelslo in deelgebied 4
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 2 Het opstellen van een soortenmanagementplan (SMP) alsmede het aanvragen van de omgevingsvergunning
Beschreibung: Het opstellen van een SMP met de volgende onderdelen: 1. resultaten nulmeting 2. effectbepaling 3. mitigatie- en compensatieplan 4. juridisch kader 5. monitoringsplan 6. management- en administratieplan Met als doel een gemeentebrede gebiedsgerichte omgevingsvergunning aan te vragen.
Interne Kennung: 4