See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Część 2 Zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie.