See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstroj pro strážníky Městské policie Hradec Králové II
Beschreibung: nákup jednotlivých částí výstroje pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Interne Kennung: SZ MMHK/735859/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 18200000 Oberbekleidung, 18114000 Overalls, 18234000 Hosen, 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren, 18332000 Hemden, 18800000 Schuhwerk, 18920000 Gepäck
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Kalhoty taktical – RIPSTOP
Beschreibung: Celoroční užití, pevné služební kalhoty pro náročný pohyb a celodenní službu – zásahy, auto, terén, kancelář
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ne
Los: LOT-0006
Titel: Černá mikina
Beschreibung: Vrchní, záhřevná vrstva, pro celoroční nošení (zejména jaro-podzim) i do nepříznivých podmínek. Strečová ve čtyřech směrech a velmi prodyšná, dokonale přiléhavá, odvádějící pot
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren
Los: LOT-0003
Titel: Žlutočerná bunda s odepínací teplou vložkou
Beschreibung: Vrchní zimní membránová bunda s kapucí v límci a odnímatelnou zateplovací vložkou splňující nároky na oděvní součásti třídy 2 dle ČSN EN ISO 20471
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung
Los: LOT-0001
Titel: Vesta fluorescenční žlutá, taktická, nosná
Beschreibung: vesta s vysokou viditelností, s kapsami, nápisy a s reflexními prvky
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten
Los: LOT-0002
Titel: Černá bunda s odepínací teplou vložkou
Beschreibung: Vrchní zimní membránová bunda s kapucí v límci a odnímatelnou zateplovací vložkou
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0007
Titel: Žlutočerná mikina
Beschreibung: Vrchní, záhřevná vrstva, pro celoroční nošení (zejména jaro-podzim) i do nepříznivých podmínek. Strečová ve čtyřech směrech a velmi prodyšná, dokonale přiléhavá, odvádějící pot, splňující nároky na oděvní součásti třídy 1 dle ČSN EN ISO 20471
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0009
Titel: Kombinéza jednodílná s pružnými díly
Beschreibung: Odolná jednodílná kombinéza s pružnými prvky na zádech a v podpaží
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 18114000 Overalls
Los: LOT-0014
Titel: Pouzdro na lékárničku
Beschreibung: nylonové pouzdro o rozměrech: výška 11 cm, šířka 14 cm, hloubka 5 cm
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 18920000 Gepäck