760291-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Usługa asysty technicznej oraz subskrypcja na aktualizację systemów zintegrowanych w SP ZOZ w Łapach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa asysty technicznej oraz subskrypcja na aktualizację systemów zintegrowanych w SP ZOZ w Łapach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa asysty technicznej oraz subskrypcja na aktualizację systemów zintegrowanych w SP ZOZ w Łapach na okres 36 miesięcy zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia: (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). W zestawieniach przedmiotu zamówienia moduły systemu KS-SOMED zostały opisane z użyciem sformułowania „Asysta techniczna i subskrypcja na aktualizację”.
Interne KennungZP/68/2025/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa asysty technicznej oraz subskrypcja na aktualizację systemów zintegrowanych w SP ZOZ w Łapach na okres 36 miesięcy zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia: (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). W zestawieniach przedmiotu zamówienia moduły systemu KS-SOMED zostały opisane z użyciem sformułowania „Asysta techniczna i subskrypcja na aktualizację”. Pojęcie to obejmuje dwa główne elementy: 1. Asysta techniczna Oznacza zapewnienie przez dostawcę systemu pełnego wsparcia w przypadku wystąpienia awarii lub nieprawidłowości działania modułów KS-SOMED, które nie wynikają z winy użytkownika. • obejmuje diagnozowanie problemów, usuwanie błędów, przywracanie poprawnego działania systemu oraz bieżące doradztwo techniczne, • gwarantuje, że w razie wystąpienia awarii serwis dostawcy podejmie działania naprawcze i zapewni ciągłość pracy systemu. 2. Subskrypcja na aktualizację Zapewnia prawo do bieżących aktualizacji systemu KS-SOMED, w tym: • wdrażanie zmian wynikających z nowych przepisów i rozporządzeń NFZ, • aktualizacje baz danych (np. baza leków), • wprowadzanie nowych funkcjonalności wymaganych przez instytucje nadzorujące, • poprawki zwiększające bezpieczeństwo i stabilność systemu. Dzięki powyższemu wszystkie moduły systemu KS-SOMED objęte zamówieniem będą miały zapewnione zarówno wsparcie serwisowe, jak i możliwość bieżącej aktualizacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami. Zapewni to sprawne i nieprzerwane funkcjonowanie systemu, który obsługuje poradnie, pracownie oraz procesy rejestracji pacjentów.