760295-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Wykonanie konserwacji (utrzymanie) cieków na terenie Nadzoru Wodnego Olkusz – etap II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie konserwacji (utrzymanie) cieków na terenie Nadzoru Wodnego Olkusz – etap II
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz formularze wyceny ofertowej dla danej części zamówienia stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung598229-2025
Interne KennungC.ROZ.2710.124.2025.MPS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie konserwacji (utrzymanie): rz. Biała w km 5+100-6+600 w m. Błędów, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie i w m. Laski gm. Bolesław, pow. olkuski, woj. małopolskie i c. Sztolnia Ponikowska w km 0+000-1+500 w m. Błędów, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie i w m. Laski, gm. Bolesław, pow. olkuski, woj. małopolskie
Interne KennungC.ROZ.2710.124.2025.MPS - część 1
LosLOT-0002
TitelWykonanie konserwacji (utrzymanie): c. Struga Sławkowska w km 0+000 - 4+558 w m. Niwa, Sławków gm. Sławków, pow. będziński, woj. śląskie
Interne KennungC.ROZ.2710.124.2025.MPS - część 2
LosLOT-0003
TitelWykonanie konserwacji (utrzymanie): c. Rakówka w km 0+000 - 3+332 w m. Strzemieszyce Wielkie, Dąbrowa Górnicza, gm. Dąbrowa Górnicza woj. śląskie
Interne KennungC.ROZ.2710.124.2025.MPS - częśc 3
LosLOT-0004
TitelWykonanie konserwacji (utrzymanie): c. Ryczówek w km 0+000-1+864 w m. Ryczówek i c. Dębiesznica w km 0+000-7+054 w m. Klucze, Chechło, Ryczówek, Rodaki gm. Klucze, pow. olkuski, woj. małopolskie
Interne KennungC.ROZ.2710.124.2025.MPS - część 4