See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/27/25 SERWIS ANGIOGRAFU AZURION 7M20 ORAZ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o. o. w podziale na dwa zadania: ZADANIE 1 : serwis w pełnym zakresie angiografu Azurion 7 M20 wraz z wyposażeniem ZADANIE 2 : wykonanie przeglądów oraz diagnostyki uszkodzeń tomografu komputerowego Revolution ASCEND Z wyposażeniem.
Vorherige Bekanntmachung: 588174-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 SERWIS W PEŁNYM ZAKRESIE ANGIOGRAFU AZURION 7M20 WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: ZADANIE 1 SERWIS W PEŁNYM ZAKRESIE ANGIOGRAFU AZURION 7M20 WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 WYKONANIE PRZEGLĄDÓW ORAZ DIAGNOSTYKI USZKODZEŃ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: ZADANIE 2 WYKONANIE PRZEGLĄDÓW ORAZ DIAGNOSTYKI USZKODZEŃ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO REVOLUTION ASCEND Z WYPOSAŻENIEM