76032-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computerunterstützung und -beratung – Analýzy a implementace nadstavbových aplikací SAP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalýzy a implementace nadstavbových aplikací SAP
BeschreibungCílem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále také jen jako „DNS“) dle ustanovení § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 ZZVZ na zajištění provozu a podpory systému SAP. Zadavatel rozdělil dynamický nákupní systém podle § 138 odst. 1 ZZVZ na 2 kategorie: Kategorie 1: Analýzy - Předmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na analýzy, studie proveditelnosti, které se budou vázat na strategii rozvoje SAP. Případně také analýzy rizik a dopadů, blíže viz příloha č. 5 – Technická specifikace zadávací dokumentace (dále jen „ZD“). - Předpokládaná hodnota za 4 roky činí: 1.500.000,- Kč (slovy: jeden milion pět set tisíc korun českých) bez DPH. Kategorie 2: Implementace aplikačních nadstaveb SAP - Předmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na implementaci aplikačních nadstaveb SAP, jako je například portál zaměstnance, docházka, schvalovací procesy (dovolená, práce z domova, služební cesty), blíže viz příloha č. 5 – Technická specifikace ZD.
Vorherige Bekanntmachung248957-2023
Interne KennungVZ05/2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelAnalýzy
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na analýzy, studie proveditelnosti, které se budou vázat na strategii rozvoje SAP.
Interne KennungKategorie 1
LosLOT-0002
TitelImplementace aplikačních nadstaveb SAP
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS bude zadávání dílčích veřejných zakázek na implementaci aplikačních nadstaveb SAP, jako je například portál zaměstnance, docházka, schvalovací procesy (dovolená, práce z domova, služební cesty).
Interne KennungKategorie 2