See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej
Interne Kennung: IT/542/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Serwer przetwarzania danych HIS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Serwer przetwarzania danych HIS z osprzętem utrzymania ciągłości pracy - 1 sztuka. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zapory ogniowe z funkcjonalnością wysokiej dostępności
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Zapory ogniowe z funkcjonalnością wysokiej dostępności - 2 sztuki. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Zapory ogniowe dostępowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Zapory ogniowe dostępowe - 4 sztuki. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Oprogramowanie narzędziowe zarządzania zaporami ogniowymi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Oprogramowanie narzędziowe zarządzania zaporami ogniowymi. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - System operacyjny dla serwera przetwarzania danych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. System operacyjny dla serwera przetwarzania danych. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Serwer przetwarzania danych PACS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Serwer przetwarzania danych PACS - 1 sztuka. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Rozbudowa funkcjonalności oprogramowania antywirusowego o EDR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa funkcjonalności oprogramowania antywirusowego o EDR. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Przełączniki dystrybucji końcowej transmisji danych wraz z segmentacją sieci
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Przełączniki dystrybucji końcowej transmisji danych wraz z segmentacją sieci - 3 sztuki. Minimalne wymagane parametry techniczne zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 8