2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak burelen, labo's, etc en conciërgeactiviteiten
Beschreibung: De periodieke schoonmaak van de burelen, labo's, vergader-en leslokalen, studentenkamers, keukens en aanverwante ruimtes van het ITG. Daarnaast worden er ook wasserijactiviteiten uitgevoerd en conciërgeactiviteiten voorzien in de studentenlogementen. De totale oppervlakte van de te reinigen lokalen bedraagt ongeveer 19.340 m².
Interne Kennung: 2025/TEC/2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1