2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na terenie Województwa Mazowieckiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na terenie Województwa Mazowieckiego, przez okres 12 miesięcy. Szczegółowe informacje zawarte zostały w dokumentacji zamówienia zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania
Interne Kennung: OR-D-III.272.140.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obszar pierwszy Region Północno – Wschodni
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym: Obszar pierwszy Region Północno – Wschodni: a) Linia D I Sokołów Podlaski – Kostki – Dybów – Kosów Lacki – Treblinka - Małkinia Górna; b) Linia D II Ceranów - Kosów Lacki - Treblinka – Małkinia Górna; c) Linia D III Węgrów – Liw – Grębków – Trzebucza – Milew – Mroczki – Kałuszyn – Mrozy; d) Linia D IV Liw – Grębków – Gałki – Sionna – Mingosy – Kotuń.
Interne Kennung: OR-D-III.272.140.2025.AS/I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Obszar drugi Region Południowo – Zachodni
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym: Obszar drugi Region Południowo – Zachodni: a) Linia M I Skrzyńsko - Przysucha – Chlewiska – Szydłowiec; b) Linia M II Przytyk – Domaniów – Potkana – Wieniawa; c) Linia M III Omięcin – Zaborowie – Łaziska – Orońsko – Helenów – Ruda Wielka.
Interne Kennung: OR-D-III.272.140.2025.AS/II
Los: LOT-0003
Titel: Obszar trzeci Region Północno – Zachodni
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym: Obszar trzeci Region Północno – Zachodni: a) Linia P I Żuromin – Poniatowo – Lutocin – Łukomie – Babiec Piaseczny – Sierpc; b) Linia P II Żuromin – Chamsk – Sadłowo – Bieżuń – Rościszewo – Sierpc; c) Linia P III Żuromin – Zielona – Kuczbork – Lipowiec Kościelny – Turza – Mława.
Interne Kennung: OR-D-III.272.140.2025.AS/III